Termíny - výsledky - nominace:

Termíny - výsledky - nominace

STRMEŇ CUP 2018


_____

akt.03.09.2018

Informace k novému ročníku Strmeň Cupu 2018


1. Ročník SC 2018 bude zahájen 4.12.2017 a ukončen v listopadu 2018.
2. I. Krajské finále SC se odehraje v sobotu 19.05.2018 - TUŘANY
3. II. Krajské finále SC + TOP 16 + TOP 8 se odehrají v listopadu 2018 (termín bude upřesněn)
4. Ročník 2019 bude zahájen po skončení turnajů TOP v ročníku 2018 tzn. v prosinci 2018 a bude tak v souladu s celorepublikovými žebříčky jednotlivců.



Podmínkou pro nominaci na I. Krajské finále je získání 250 bodů do celkového žebříčku. Podmínkou pro nominaci na II. Krajské finále je získání 250 bodů do celkového žebříčku v období mezi I. a II. KF SC. V kategorii žen stačí k nominaci na I. KF SC odehrát 10. nominačních turnajů. Na II. KF SC odehrání 10. nom. turnajů v období mezi I. a II. KF SC.

* Na každém zaregistrovaném hracím místě se odehraje 4 x 8 - mi kolový turnajový okruh.
Počet odehraných turnajových okruhů na jednotlivém hracím místě není omezen. Po dohrání každého 8 - mi kolového okruhu budou první čtyři hráči na nejbližším krajském finále finančně odměněni celkovou částkou 1.000,- Kč.

Turnajový okruh - Finanční hodnocení

1. místo – 400,- Kč
2. místo – 300,- Kč
3. místo – 200,- Kč
4. místo – 100,- Kč




STRMEŇ 2018 - 3. kolo - TERMÍNY + ODEHRANÉ TURNAJE ZADANÉ NA WEBU JMOSŠ -(červený link) http://www.sipky.org/?region=jmoss&page=zebricky



3.kolo - T E R M Í N Y



P Á T E K :


15.06.2018 - 18:00hodin - ODEHRÁNO
22.06.2018 - 18:00hodin - ODEHRÁNO
SOBOTA - 21.07.2018 - 18:00hodin - ODEHRÁNO
SOBOTA - 28.07.2018 - 18:00hodin - ODEHRÁNO
P Á T E K - 07.09.2018 - 18:00hodin - ODEHRÁNO
P Á T E K - 14.09.2018 - 18:00hodin - ODEHRÁNO
P Á T E K - 21.09.2018 - 18:00hodin - ODEHRÁNO



!!!S O B O T A !! - 06.10.2018 - 18:hodin !!!!



II. Krajské finále SC + TOP 16 + TOP 8 se odehrají v listopadu 2018 (termín bude upřesněn).


ZMĚNA termínu vyhrazena dle počtu hráčů atd.




_____




ŽEBŘÍČEK HRACÍHO MÍSTA: http://www.sipky.org/?region=jmoss&page=poradi-hra cu-v-zebricku&rank=101378


PRŮBĚŽNÉ výsledky + postup na 2.KK (podmínka min. 250.bodů)- V kategorii žen stačí k nominaci na II. KF SC odehrání 10. nom. turnajů v období mezi I. a II. KF SC


- 3.KOLO -



KOŠŤÁL Zdeněk 285
SLAVÍČEK Michal 230
STRUHAŘ Aleš 200
JANDERKOVA Monika 190
PEŠKOVÁ Hana 190


PURKET Tomáš 185
PŘICHYSTAL Marek 155
KOŠŤÁL Jiří 135
KOLEGAR Richard 110
VODIČKA Roman 110
MERHALT Miroslav ml. 85
NETOPIL Libor 85
RAJLICH Zdeněk 50
ŠELC Martin 50
ZIGMUND Marek 50
MERHALT Miroslav st. 40
KOMÁREK Jiří 35
PELÁNEK Josef 35
CUPÁK Jan 30
JOCHMAN Jiří 25
SUŠILOVÁ Sabina 20



- 2.KOLO -

PŘICHYSTAL Marek 240
PURKET Tomáš 215
STRUHAŘ Aleš 210
ABRAHÁMEK Dušan 185


PEŠKOVÁ Hana 180
ROZKOPAL Broňa 180
KOŠŤÁL Zdeněk 140
KUČERA Jiří 125
SLAVÍČEK Michal 115
KOUBEK Michal 110
MERHALT Miroslav ml. 110
MERHALT Miroslav st. 110
ŠELC Martin 110
CHMELAŘ Filip 95
SCHWARZER Karel 95
KOŠŤÁL Jiří 90
URBAN Jaroslav 50
JANKŮ Michal 40
KALUŽA Vilém 40
NETOPIL Libor 40
RAJLICH Zdeněk 40
KOLEGAR Richard 35
NECHVÁTAL Václav 30
ZEMAN Jiří 30
ABRAHÁMKOVÁ Petra 25
BLAŠTÍK Petr 25
ŠABATA Petr 25
JANDERKOVA Monika 20
ŠMERDA Martin 20
VILÍMEK Dušan 20


_____

- 1.KOLO -

PURKET Tomáš 255
PURKET Jan 210
PEŠKOVÁ Hana 200
PORÁŇ David 200


STRUHAŘ Aleš 185
KOLEGAR Richard 165
SLAVÍČEK Michal 165
ŠABATA Petr 150
PŘICHYSTAL Marek 145
JANDERKOVA Monika 140
ROZKOPAL Broňa 120
KOŠŤÁL Jiří 100
MERHALT Miroslav st. 80
KOŠŤÁL Zdeněk 75
KOUBEK Michal 50
VYMAZAL Stanislav 50
MERHALT Miroslav ml. 45
ONDRŮJ David 45
TRNAVSKÝ Ondřej 45
VILÍMEK Dušan 45
BLAŠTÍK Petr 40
PICMAUS Petr 40
BOŘIL Miroslav 35
ŠELC Martin 35
CHMELAŘ Filip 30
ABRAHÁMEK Dušan 25
RAJLICH Zdeněk 25
KARPÍŠEK Jan 20
KUČERA Jiří 20
SMUTNÝ Stanislav 20
TUREK Roman 20
VODIČKA Roman 20
ZYKOVÁ Lucie 20
ZEMAN Jiří 20
JANA - POTRS 15



_____


I.kola STRMEŇ CUPu 2017/2018 se účastnilo celkem 30.hráčů

I.kola STRMEŇ CUPu 2017/2018 se účastnilo celkem 35.hráčů



II.kola STRMEŇ CUPu 2016/2017 se účastnilo celkem 32.hráčů

I.kola STRMEŇ CUPu 2016/2017 se účastnilo celkem 37.hráčů



II.kola STRMEŇ CUPu 2015/2016 se účastnilo celkem 35 hráčů

I.kola STRMEŇ CUPu 2015/2016 se účastnilo celkem 38 hráčů



II.kola STRMEŇ CUPu 2014/2015 se účastnilo celkem 32. hráčů

I.kola STRMEŇ CUPu 2014/2015 se účastnilo celkem 29 hráčů




III.kola STRMEŇ CUPu 2013/2014 se účastnilo celkem 34 hráčů

II.kola STRMEŇ CUPu 2013/2014 se účastnilo celkem 23 hráčů

I.kola STRMEŇ CUPu 2013/2014 se účastnilo celkem 20 hráčů



III.kola STRMEŇ CUPu 2012/2013 se účastnilo celkem 22 hráčů

II.kola STRMEŇ CUPu 2012/2013 se účastnilo celkem 27 hráčů

I.kola STRMEŇ CUPu 2012/2013 se účastnilo celkem 28 hráčů


III.kola STRMEŇ CUPu 2011/2012 se účastnilo celkem 22 hráčů

II.kola STRMEŇ CUPu 2011/2012 se účastnilo celkem 32 hráčů [C]